Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.

Kontakta oss

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ
Tfn: 040-13 00 60

Öppettider

Kontor: M-F 07.30-16.30

Lager: M-F 07.00-15.30

Lunchstängt 12.00-12.30

Kontaktpersoner på WBP Trading AB

 

fredrik

Fredrik Rönnerberg

VD, Försäljning & Inköp

040 669 00 20 

fredrik@wbptrading.se

barbro

Barbro Hardenby Öhrwall

Säljare

040 669 00 24 

barbro@wbptrading.se

marie

Marie Nilsson

Innesäljare / Marknadsföring

040 669 00 22 

marie@wbptrading.se

anette

Annette Cronsell

Ekonomi / Kundservice

040 13 00 60 

annette@wbptrading.se

micke

Michael Bergh

Kundservice / Lager 

lager@wbptrading.se

Sebastian Lindberg

Sebastian Lindberg

Kundservice / Lager

lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg

Styrelseordförande

040 669 00 21

christer@wbptrading.se

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan